Nelehký Osud (jednorázovka)

24. dubna 2012 v 23:15 | Oshiharu-san |  Povídky
Ctěla sem tu dát nejdřív něco normálního než tu dám další yaoi povídku :) Tu sem dám co nejdřív protože už mám napané 2 další.
Nelehký Osud
upozornění: smutňoučké, nic moc fajn konec
Pslala sem to jen pár hodin.
°Už od malička mi rodiče říkali jak mě milují... jak sem jejich andílek...
Nikdy bych nečekala že se to tak změní°

"Dívejte!! Šprtka jde!" začne se chlamat jeden kluk u vchodu do školy a skupinka kolem něj se rázem přidá. Nevšímám si jich, jen sem je obešla a šla v klidu dál. "Přesně jak sem čekala" řeknu si potichu pro sebe když otevřu skřínku a v ní nejsou přezůvky. Zůstanu teda boso. Budu je hledat odpoledne. Celou dobu školy sem poslouchala všemožné nadávky, byla sem polita barvou a tahaná za vlasy. Pro mě naprosto normální den. Když byl konec školy, otevřela sem skřínku a projistotu v ní nebyly ani boty. Šla sem tedy po svých botech a přezouvkách pátrat. Prohledala sem celou školu a pak sem narazila na hlouček starších kluků. "Hej Naomi!" zavolal na mě jeden z nich když sem prošla. "Dívej co mám." vytáhl z tašky mé boty a přezůvky. Nic jako ´´Dejte to sem´´ sem neřekla. Prostě sem čekala co po mě budou chtít. "Ukaž prsa a dám ti je" vycenil zuby. Jen sem stála s rukama v pěstích a hlavou svěšenou. "Ale klidně můžeš jít domů bosa." dodá po chvíly mého mlčení. Nemohla sem jít boso. Vždyť je přece zima. Začala sem teda rozepínat knoflíčky na košily. Než sem ale stačila odepnout šechny, objevil se za mnou Ichiya a začal klukům vyhrožovat. "Ale ale kluci... to se nedělá, takhle ponižovat dámu." usměje se a opře se mi rukou o hlavu. "Chcete snad abych vám ublížil?" zeptáse s trochu naštvaným tónem a kluci jen stuhnou. "Né to... mi..." koktají ze sebe a ten jedem mi podává mé věci. Pak se všichni rozutekli pryč. "No... na učení si možná chytrá ale v reálném životě bys dostala za 5." povzdychne si Ichiya a odchází pryč. "Díky" potichu odvětím. "Cože?!" otočí se na mě a chytně mě za ramena. "Naomi, hej kde si?? Ty nejsi Naomi!" třese se mnou a já se nakonec rozesměju. "No vidíš... To je ta Naomi se kterou sem si kdysi hrával" rozcuchá mi vlasi a nabídne mi že mě doprovodí domů.
"Sem doma..." oznámila sem když sem došla domů. Jako vždy mi nikdo neodpověděl. Nechtělo se mi nic dělat a tak sem si udělala domácí úkoly a v pokoji se dívala na televizy. Z obýváku se ozývaly hlasité výkřiky a nadávky. Rodiče se zase hádali. Každý den je to stejné... Ve škole šikana, doma hádky a po nich se táta zbalí a jde bůh ví kam. Vlastně.. když o tom tak přemýšlím, nikdo mě tu nemá rád. Nikdo se mnou nemluví, nikdo se mě nezastane... Jen ON! Ichiya! Je to jediný člověk na kterého se v Osace můžu spolehnout.
Ani dneska to nebylo jinak. Přezůfky sou fuč. Boty sem si radši vzala do tašky a s ´´velikým nadšením´´ sem šla do třídy. Hned jak sem uviděla výraz holek které stály u mojí lavice, věděla sem co mají v plánu. Položila sem teda tašku a snažila se zmizet ze třídy. "Ale ale... kampak?" chytla mě jedna z těch fiflen za vlasy a škubla. "AU!" zasičela sem bolestí. !Nechte toho holky" zastal se mě jeden s učitelů a ty husy mě nechaly. A vy slečno, mohla byste jít se mnou? zeptá se mě a já ho následuju do kabinetu. "Všiml sem si že máš nějaké problémy." ovinul si pramen mých vlasů kolem prstu. "Né to je v pořádku." odtáhnula sem se od něj ale on mě chytl kolem boku a zašeptal mi do ucha... "Mohl bych ti pomoct ale něco za to chci." Pak mi začal sahat pod sukni. "Nechte mě!" křičela sem na celé lesy ale ten slizoun mi zakril pusu. "Když budeš křičet nedostaneš se do dalšího ročníku." Známky byly snad jediné co mě zajímalo. Bylo to bolestivé a odporné.... Tahle sem o své panenství přijít nechtěla...
Přišla sem domů a chtěla sem to říct mamce, jenže v obýváku se zrovna odehrávala další zuřivá hádka. Zaslechla sem ale pár věcí které sem slyšet neměla. "Podala sem žádost o rozvod." "Už bylo na čase." "A co Naomi?" "Nech si ji, já ji živit nebudu." "Tak ale já taky ne..." Začaly mi téct slzy. Oni mě opravdu nemají rádi. "Tak ji dáme do dětského domova?" "Hmm... pro mě za mě." To mi stačilo... Rozběhla sem se ven a před vchodem sem vrazila do Ichiyi. "Ahoj Naomi" pozdravil mě a všiml si mých slez. "Co se stalo??" "Ale nic" pokusila sem se o úsměv a utíkala pryč. Ichiya se ale rozběhl za mnou... "Naoumi počkej... stůj!!" křičel za mnou ale já ho nevnímala... Doběhla sem až na most... Byl to nejvyšší most který ve městě máme. Vylezla sem na zábradlí a chytila se sloupu. "Naomi co blbneš?!" doběhl mě konečně "Slez!!" "A proč?! Já už tu nechci být!!" zařvala sem dívajíc se dolů. "Já vím že tě šikanují a podobně ale to nen důvod ke konci." snažil se mě uklidnit. "To není všecho... důvodů je víc... Když mi bylo 13 nějací chlápci mě zdrogovali a nebýt policie už sem prodaná někde pryč. Ve škole mě šikanují... Máma s tátou mě nemají rádi a chcou mě dát do domova a navíc mě dneska znásilnil učitel. 5ekni mi jediný důvod proč tu ještě být..." "Protože tě miluju." odpoví mi a já se na něj otočím. Nedivila sem se tomu že to řekl, hodně tomu nasvědčovalo. Jen sem se usmála a řekla "Já tebe taky..." Pak už sem neváhala. Pustila sem se sloupku a odrazila se od zábradlí. Své poslední slova sem řekla, nic mě tu už nedrželo. "NAOMI!!" křičel za mnou Ichiya. Když sem padala byla sem tak nějak šťastná. Byla sem ráda že existuje někdo kdo mě miluje. Byla sem ráda že to vím...
°Kdybych měla pro někoho žít, byl by to on.°
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ria Ria | E-mail | Web | 25. dubna 2012 v 12:11 | Reagovat

Docela depresivní, ale jinak hezké.

2 *DiDi* *DiDi* | Web | 25. dubna 2012 v 17:03 | Reagovat

To bolo tak smutné :( Ale aj tak nádherné ! Chudák Naomi

3 Michi Michi | Web | 25. dubna 2012 v 21:26 | Reagovat

Dokonalé, smutné, ten konec byl perfektní !

4 Nyoko-chan Nyoko-chan | Web | 27. dubna 2012 v 13:54 | Reagovat

TT-TT meee.. to bolo smutné.. ale strašne pekne napísané :)

5 BlackShine BlackShine | Web | 27. dubna 2012 v 18:51 | Reagovat

smutné!! ale pěkně napsanéé!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama